Zabawa!

Weź udział już teraz i wygraj pobyt w Monachium dla 2 osób, w tym nocleg w hotelu DO&CO w FC Bayern World. Dodatkowo otrzymasz 2 bilety VIP na mecz Bayernu Monachium, w tym spotkanie z legendą FC Bayern!

Udział w konkursie jest bardzo prosty:

  1. obejrzyj film
  2. kliknij w przycisk „weź udział”, odpowiedz na pytanie i wypełnij formularz zgłoszeniowy

Życzymy powodzenia!

Giovane Elber

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

Giovane_Elber_YT.png

Viessmann i FC Bayern

 

Viessmann i FC Bayern

Firma Viessmann została oficjalnym partnerem FC Bayern Monachium w Europie w zakresie ochrony klimatu, a dokładniej w zakresie technologii ogrzewania, klimatyzacji, chłodzenia i wentylacji. Partnerstwo obejmuje następujące kraje: Polskę, Hiszpanię, Francję i kraje Beneluksu. Piłką nożną pasjonują się ludzie na całym świecie i są oni coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest dążenie do osiągnięcia celów klimatycznych na poziomie globalnym. Celem tego partnerstwa jest promowanie zrównoważonych technik i ich stosowania. Zrównoważony rozwój znajduje się w samym sercu celu firmy Viessmann: "Tworzymy przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń".

> Dowiedz się więcej (EN)