Warunki uczestnictwa w konkursie firmy Viessmann Climate Solutions SE w mediach społecznościowych na film Viessmann/FC Bayern FCB World video

Firma Viessmann Climate Solutions SE z siedzibą przy Viessmannstraße 1, 35108 Allendorf (Eder), Niemcy, organizuje konkurs, który odbędzie się w mediach społecznościowych w Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu i Polsce.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które

  • ukończyły 18 lat

Udział w konkursie jest bezpłatny. Do wzięcia udziału w konkursie, nie jest wymagany zakup wyrobu. Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące przebiegu konkursu znajdują się na stronie docelowej w zakładce menu "Jak można wziąć udział". Aby wziąć udział w konkursie należy się zarejestrować, podając kompletne i prawdziwe informacje dotyczące imienia i nazwiska oraz prawidłowy adres e-mail. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Konkurs rozpoczyna się 10.05.2022 i kończy 29.05.2022.

Wyklucza się uczestnictwo za pośrednictwem usług obsługi uczestnictwa i zgłaszania oraz zgłoszeń automatycznych. W przypadku podejrzenia o manipulację (np. podanie nieprawdziwych danych) organizator ma prawo do wykluczenia uczestników. Uczestnicy zobowiązują się do niepisania na forach związanych z konkursem jakichkolwiek komentarzy obraźliwych, obelżywych lub w inny sposób niezgodnych z prawem, szczególności o charakterze kryminalnym.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania po 29.05.2022 r. Wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który wygra następujące nagrody

  • Nagroda: dwa bilety VIP na domowy mecz FC Bayern w sezonie 2022/2023, w tym krótkie spotkanie z legendą FC Bayern, która będzie dostępna w dniu meczu, a także nocleg dla dwóch osób w hotelu DO&CO w FCB World od dnia meczu do następnego dnia (jeśli w momencie rezerwacji jest tam dostępny pokój; jeśli nie, pokój zostanie zarezerwowany w innym hotelu). Mecz, o którym mowa, zostanie uzgodniony ze zwycięzcą za obopólną zgodą po ogłoszeniu przez DFL oficjalnego terminarza meczów. Podróż do i z meczu, jak również wszelkie inne poniesione koszty, muszą być zorganizowane i opłacone samodzielnie przez zwycięzcę.

Zwycięzca zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną po upływie terminu zgłoszeń. Firma Viessmann Climate Solutions SE potrzebuje adresu zwycięzcy w celu wysłania zwycięskiego listu i nagrody. Podając swój adres, zwycięzca wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez firmę Viessmann Climate Solutions SE tych danych osobowych w celu przeprowadzenia losowania nagrody. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu. Jeśli zwycięzca nie skontaktuje się z nami w ciągu siedmiu dni od otrzymania informacji o wygranej, prawo do nagrody zostanie utracone bez odszkodowania.

Uczestnicy są odpowiedzialni za ustanowienie własnego połączenia internetowego w celu wzięcia udziału w konkursie. Firma Viessmann Climate Solutions SE nie ponosi odpowiedzialności za dostępność zabawy, link do zabawy i stronę internetową www.viessmann.family.

Istotne naruszenie niniejszych warunków uczestnictwa upoważnia firmę Viessmann Climate Solutions SE do usunięcia danego zgłoszenia i zablokowania konta uczestnika.  Postępowanie sądowe jest wykluczone, wypłata nagrody w gotówce nie jest możliwa. Prawo do wygranej jest niezbywalne.