Zabawa

Sprawdź swoją wiedzę już teraz i wygraj koszulkę podpisaną przez aktualnego najlepszego piłkarza świata według FIFA Roberta Lewandowskiego! Ponadto do wygrania jest szalik oznaczony wspólną marką Viessmann/FCB.

Jak możesz wziąć udział w konkursie? To proste!

Najpierw obejrzyj uważnie cały film, a w kolejnym kroku odpowiedz na nasze pytanie.

Życzymy powodzenia!

Nagrody za I i II miejsce

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

video.jpg

Weź udział i wygraj fajny pakiet kibica. Życzymy powodzenia!

 


Viessmann i FC Bayern

 

Viessmann i FC Bayern

Firma Viessmann została oficjalnym partnerem FC Bayern Monachium w Europie w zakresie ochrony klimatu, a dokładniej w zakresie technologii ogrzewania, klimatyzacji, chłodzenia i wentylacji. Partnerstwo obejmuje następujące kraje: Polskę, Hiszpanię, Francję i kraje Beneluksu. Piłką nożną pasjonują się ludzie na całym świecie i są oni coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest dążenie do osiągnięcia celów klimatycznych na poziomie globalnym. Celem tego partnerstwa jest promowanie zrównoważonych technik i ich stosowania. Zrównoważony rozwój znajduje się w samym sercu celu firmy Viessmann: "Tworzymy przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń".

> Dowiedz się więcej (EN)