Obniżymy Twoje rachunki – to się opłaca!

Spłacaj instalacje fotowoltaiczna zamiast płacić za energie elektryczną.

 

Uniezależnij się od rosnących cen energii

Stale rosnące ceny paliw i energii sprawiły, że instalacje fotowoltaiczne z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Atrakcyjność zastosowania fotowoltaiki w domowych warunkach wzrasta wraz z jej opłacalnością i dostępnymi dotacjami. Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej, niemal od razu zaczyna ona generować oszczędności. Ponadto nie wymaga ingerencji użytkowników – jest całkowicie bezobsługowa, a jej utrzymanie niewiąże się z dodatkowymi kosztami.

Teraz stać Cię na instalację fotowoltaiczną!

Razem z Bankiem BNP Paribas przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytu inwestycyjnego. Nawet nie musisz ruszać swoich zaskórniaków – weź niskooprocentowany kredyt, by jak najszybciej czerpać zyski z Twojej prywatnej elektrowni.

Zakładając, że średnie miesięczne rachunki za energie elektryczną wynoszą 300 zł. Biorąc kredyt na 8 lat, na zakup promocyjnego zestawu fotowoltaicznego, w wysokości 20 000 zł. Jego miesięczna rata będzie wynosiła ok. 250 zł. Jednak instalacja fotowoltaiczna sprawi, że Twoje rachunki za energie elektryczną spadną do ok. 50 zł. Wydawać by się mogło, że wciąż do zapłaty będzie co miesiąc 300 zł. Ale czyż nie lepiej jest przez pierwsze kilka lat inwestować w niezależność energetyczna, aby potem rachunek za energię elektryczną wynosił nawet 0 zł? Dlaczego 0, a nie 50? Bo technologia będzie szła w kierunku rozwiązań jak najbardziej energooszczędnych i za kilka lat średnie zużycie energii elektrycznej będzie spadać.

Teraz stać Cię na instalację fotowoltaiczną!