Informacje i wsparcie dla instalatorów i specjalistów

Foto: © Phonix_a Pk.sarote / Shutterstock.com

Firma Viessmann od pokoleń ściśle współpracuje ze swoimi partnerami handlowymi. W ciągu dziesięcioleci partnerstwo to rozrosło się i chcielibyśmy je dalej rozwijać. Ponieważ tylko wspólnie z instalatorami, elektrykami i technikami solarnymi możemy sprostać wyzwaniom związanym z transformacją energetyczną i cieplną. Partnerzy handlowi są łącznikiem pomiędzy firmą Viessmann a klientami końcowymi.

Partnerstwo na równych warunkach

Ważna jest dla nas stała wymiana pomysłów z naszymi partnerami. Tworzy to podstawę udanej współpracy i umożliwia nam rozwój narzędzi i usług, które pozwalają stworzyć optymalne warunki do pracy z coraz bardziej złożonymi rozwiązaniami systemowymi i energetycznymi. Wszystkie one są dostępne w jednym miejscu - w Viessmann PartnerPortal. W tej centralnej platformie informacyjnej dla naszych partnerów informujemy Państwa na bieżąco o nowych produktach i innowacjach oraz udostępniamy liczne usługi i aplikacje - wystarczy jedno logowanie.

Jako partner firmy Viessmann mogą Państwo skorzystać również z tych korzyści:

  • Osobiste doradztwo
  • Szybki serwis poszczególnych części i komponentów
  • Kompleksowe wsparcie sprzedaży
  • Wsparcie przy serwisowaniu i konserwacji
  • Wsparcie marketingowe
  • Szeroki zakres możliwości dokształcania
  • Ekskluzywne zwiedzanie zakładu

Czy chcą Państwo zostać partnerem firmy Viessmann? Kliknij na link i przekonaj się, jakie to proste.

Nasza współpraca z instalatorami

Foto: © A. i I. Kruk / Shutterstock.com

Korzenie firmy Viessmann sięgają techniki grzewczej. Dziś jednak oferta obejmuje znacznie więcej niż klasyczne generatory ciepła. Skupiamy się raczej na rozwiązaniach systemowych w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Oferujemy użytkownikom końcowym rozwiązania oparte na różnych źródłach energii. Jako Państwa partner jesteśmy po to, aby Państwa wspierać. Na przykład oferujemy różne usługi i narzędzia dla instalatorów, które ułatwiają wycenę, planowanie, montaż i konserwację systemów grzewczych. Takim narzędziem jest właśnie kalkulator systemu grzewczego. Oprogramowanie jest zintegrowane bezpośrednio na Państwa stronie internetowej i generuje oferty z ustawionymi wcześniej danymi, które można po prostu dostosować do potrzeb podczas spotkania z klientem na miejscu.