City House

City House Sp. z o.o. to gdański deweloper oferujący mieszkania oraz domy na sprzedaż w Gdańsku. W ofercie są również lokale usługowe i biura. Niepowtarzalna lokalizacja inwestycji to niezwykle łatwy dostęp do centrum Gdańska oraz sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego połączone z doskonałymi warunkami do mieszkania i wypoczynku.

Opiekun dewelopera

Mariusz Obruszewski

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Trójmieście prosimy o kontakt.

Azaliowa II

Inwestycja Osiedle Azaliowa II to zespół 17 (etapy V-VI) budynków jednorodzinnych w zabudowie dwumieszkaniowej, zlokalizowanych w Gdańsku-Karczemkach przy ulicy Azaliowej. Zespół domów położony jest w odległości ok. 300m od ulicy Kartuskiej. Osiedle Azaliowa posiada dogodny dojazd nową drogą asfaltową. Obsługiwane jest też przez autobusy komunikacji miejskiej. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny wyjazd z miasta we wszystkich innych kierunkach. Dodatkowym atutem jest nowo zbudowany węzeł Karczemki. W promieniu ok. 1000m od osiedla znajdują się nowoczesne centra handlowo-usługowe Auchan oraz Matarnia. Do niewątpliwych zalet należą jego położenie i charakter zabudowy oraz istniejące w okolicy budownictwo jednorodzinne. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, będący doskonałym miejscem wędrówek pieszych i rowerowych.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie urządzeń w celu podniesienia atrakcyjności oferty deweloperskiej. Promocja rozwiązań OZE. Vitocal 200-S, zasobniki c.w.u. Vitocell

www.cityhouse.com.pl/deweloper/inwestycje-zrealizowane/azaliowa-ii

Kminkowa

Cały zespół mieszkaniowo-usługowy zrealizowany pod nazwą „Kminkowa” składa się z 3 domów jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym domu oraz lokali usługowych. Lokalizacja inwestycji zapewnia dogodny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta - bezpośrednie sąsiedztwo węzła Karczemki. Powierzchnia lokali wynosi od 44,1 m2 dla najmniejszego mieszkania dwupokojowego do 104,4 m2 w przypadku mieszkania pięciopokojowego dwupoziomowego. Każde mieszkanie posiada przydzielone miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie urządzeń w celu podniesienia atrakcyjności oferty deweloperskiej. Promocja rozwiązań OZE. Vitocal 200-S

www.cityhouse.com.pl/deweloper/inwestycje-zrealizowane/kminkowa