ROT-DOM

Deweloper ROT-DOM, jako inwestor prywatny, z powodzeniem realizuje budowę i sprzedaż mieszkań w Rotmance, Pruszczu Gdańskim i innych miejscowościach. Przystępując do realizacji każdej kolejnej inwestycji dbamy o to, aby była nie tylko funkcjonalna, ale również doskonale skomponowana z otaczającą ją infrastrukturą i przyrodą.

Rzetelność z jaką realizowane są wszystkie inwestycje przekłada się na uznanie mieszkańców oraz stawia dewelopera ROT-DOM w szeregu solidnych partnerów na rynku mieszkaniowym. Doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych mieszkań w Pruszczu Gdańskim, Rotmance i innych miejscowościach, sprawia że najlepiej znamy potrzeby klientów. Współpraca dewelopera ROT-DOM z zespołem specjalistów trójmiejskiego rynku nieruchomości zarówno w zakresie doradztwa, jak i sprzedaży mieszkań, owocuje ofertą trafiającą w aktualne potrzeby klientów rynku mieszkaniowego.

Nowe osiedle w Rotmance niedaleko Pruszcza Gdańskiego powstało z myślą o ludziach młodych, poszukujących nowego mieszkania na dobry początek. Mieszkania na sprzedaż w Rotmance są wygodne, jasne i charakteryzują się nowoczesną architekturą. Położenie tuż przy najważniejszych ciągach komunikacyjnych sprawia, że z Osiedla Sasankowego szybko i sprawnie można dojechać do Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta. Mieszkanie na Osiedlu Sasankowym w Rotmance to propozycja dla osób, które cenią sobie spokojne sąsiedztwo, a zarazem bliskość miasta (m.in. Pruszcza Gdańskiego i Trójmiasta). Wokół Rotmanki nie brakuje terenów zielonych i lasów zapewniających czyste powietrze i ciszę – idealne warunki do relaksu i odpoczynku. Mieszkania na Osiedlu Sasankowym od dewelopera ROT-DOM są tanie w utrzymaniu oraz dostępne w programie kredytowym MdM.

Opiekun dewelopera

Mariusz Obruszewski

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Trójmieście prosimy o kontakt.

Osiedle Sasankowe

Osiedle Sasankowe to propozycja dla młodych ludzi szukających mieszkania w wygodnej lokalizacji. Mieszkania w Rotmance niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Sasankowym, zlokalizowane są w niezwykle przyjemnym do zamieszkania, kameralnym zakątku niewielkiej miejscowości Rotmanka, w sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego. Atutem tego miejsca jest bliskość szkoły, przedszkola, licznych sklepów, wszelkiego rodzaju usług oraz służby zdrowia. Rotmanka jest dobrze skomunikowana, zarówno z Pruszczem Gdańskim, jak i nieodległą aglomeracją Trójmiasta. Dojazd ułatwiają przystanki autobusowe (skąd kursują m.in. autobusy do Pruszcza Gdańskiego) oraz najważniejsze ciągi komunikacyjne (m.in. trójmiejska obwodnica).

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie urządzeń w celu podniesienia atrakcyjności oferty deweloperskiej. Vitodens 200-W.

www.sasankowe.pl