Silne partnerstwo z przyszłością

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli zapomniałeś swojej nazwy użytkownika, wyślemy Ci ją ponownie e-mailem. Możesz łatwo zresetować swoje hasło i ustawić nowe. Jeśli zapomniałeś obu tych rzeczy, poproś o przesłanie najpierw swojej nazwy użytkownika. Będzie ona potrzebna do zresetowania hasła.

Archiwum produktów zawiera wszystkie informacje o najpopularniejszych produktach firmy Viessmann, które nie są już dostępne. Ponadto na naszym portalu ViBooks znajdą Państwo wszystkie karty katalogowe i instrukcje obsługi produktów, które firma Viessmann usunęła ze swojej oferty.

Referencje

Budynek mieszkalny
Użyteczność publiczna
Gaz
Słońce

Wyspa Palmowa "The Palm Jumeirah" w Dubaju

Na Palm Jumeirah kolektory słoneczne Vitosol 200-F zaopatrują w ciepłą wodę 14 budynków mieszkalnych, a trzy kotły Vitocrossal 300 ogrzewają basen i hammam w luksusowym hotelu "Ottoman Palace".

Więcej
Użyteczność publiczna

Sky Soho w Szanghaju

Budynek biurowo-handlowy w Szanghaju jest imponującą, przemyślaną koncepcją, w której w równym stopniu uwzględniono przegrody zewnętrzne i instalację. Sześć kotłów Vitomax 200-HW zaopatruje Sky Soho w ciepłą wodę.

Więcej
Użyteczność publiczna
Gaz
Słońce

Niemiecka Giełda Papierów Wartościowych Eschborn

Deutsche Börse Eschborn uzyskała certyfikat LEED Platinum dzięki zrównoważonemu projektowi budynku i jego zaletom w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ciepło i energia elektryczna są dostarczane przez dwa gazowe kotły kondensacyjne Viessmann Vitobloc 200 i Vitosol 200-F.

Więcej
Użyteczność publiczna
Gaz

SkyTower w Bukareszcie

SkyTower, który z wysokością 137 metrów jest najwyższym budynkiem w Rumunii, w nocy zachwyca wyszukaną choreografią świetlną. Do wytwarzania ciepła zastosowano kaskadowy system grzewczy z trzema jednostkami Vitomax 100-LW.

Więcej
Przemysł
Użyteczność publiczna
Gaz
Powietrze

Leica Camera AG Wetzlar

Idiom projektowy siedziby firmy Leica w Wetzlar jest urzekająco wyjątkowy. Przywodzi na myśl obiektywy, soczewki i dalmierze. Viessmann uzupełnia ten kompleks o przemyślany, innowacyjny system energetyczny.

Więcej

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?