Rejestracja produktów Viessmann

Rejestracja online
Foto: © Yuganov Konstantin / Shutterstock.com

Rejestracja produktu zapewnia, że zawsze otrzymasz najbardziej aktualne i odpowiednie usługi i wsparcie dla zakupionego produktu. Ponadto otrzymują Państwo certyfikat systemu, który dokumentuje zarówno dane dotyczące systemu, jak i dowód gwarancji. W razie potrzeby serwisowania mają Państwo wszystko pod ręką, co znacznie ułatwia pracę wykonawcy instalacji grzewczej. Kolejną zaletą rejestracji produktów firmy Viessmann jest rozszerzona gwarancja. Dzięki niej mogą Państwo korzystać z gwarancji do 10 lat na niektóre elementy instalacji grzewczej.

Korzyści z rejestracji produktu w skrócie

  • Rejestracja automatycznie przedłuża gwarancję i nie trzeba nic więcej robić.
  • Gwarancja rozpoczyna się w dniu uruchomienia. W ten sposób eliminuje się lukę, która wcześniej istniała pomiędzy dostawą do wykonawcy instalacji grzewczej a odbiorem przez Państwa jako właściciela instalacji.
  • Wraz z wykonawcą instalacji otrzymają Państwo potwierdzenie zawierające lokalizację, numery seryjne i okresy gwarancyjne.
  • Jako właściciel systemu otrzymają Państwo informacje o najnowszych produktach i usługach, które są dla Państwa najbardziej istotne.

Jak przebiega rejestracja produktu?

Jak już wspomniano, istnieją dwa sposoby rejestracji nowo zakupionego produktu firmy Viessmann. Mogą Państwo dokonać rejestracji samodzielnie przez internet lub pocztą albo zlecić to swojemu instalatorowi. Korzyści z rejestracji produktu mogą czerpać zarówno Państwo jako właściciel instalacji, jak i Państwa instalator.

Rejestracja produktu firmy Viessmann online

Do rejestracji produktu potrzebny jest 13- lub 16-cyfrowy numer seryjny instalacji grzewczej i ewentualnie przynależnych jej komponentów. Można go znaleźć np. na tabliczce znamionowej instalacji grzewczej. Może on również znajdować się na fakturze. W razie wątpliwości należy po prostu zapytać o numer seryjny swojego instalatora. W niektórych przypadkach przedsiębiorca może już dokonać rejestracji lub podłączyć instalację przez internet. W takim przypadku nie trzeba wprowadzać danych po raz drugi.