Partnerstwo FC Bayern Monachium i Viessmann

Viessmann jest oficjalnym partnerem klimatycznym FC Bayern Monachium.

Sponsoring sportowy w firmie Viessmann

Sponsoring sportowy ma w firmie Viessmann długą tradycję: przedsiębiorstwo rodzinne od ponad 25 lat angażuje się w sporty zimowe. Począwszy od sportu saneczkowego, zimowej dyscypliny wyścigowej zjeżdżającej na sankach po sztucznych torach o stromych brzegach i nachyleniach, Viessmann stał się integralną częścią większości nordycznych sportów zimowych, koncentrując się na skokach narciarskich i biathlonie. Od 2018 roku do portfolio sponsoringu sportowego dołączyła również piłka nożna.

Global Player: Viessmann i FC Bayern

Sponsoring rekordowego mistrza Niemiec FC Bayern Monachium stał się ważną częścią zaangażowania firmy Viessmann w sport. Międzynarodowe partnerstwo dwóch globalnych graczy, liderów rynku w swoich branżach, rozpoczęło się w Chinach, gdzie Viessmann został oficjalnym partnerem regionalnym FC Bayern w 2018 roku. Współpraca na rynku chińskim była bardzo szeroka i obejmowała nawet liczne szkoły i udział w turniejach piłkarskich. W odpowiedzi na udane partnerstwo firma Viessmann rozszerzyła swoje zaangażowanie z FC Bayern w regionie Azji Południowo-Wschodniej w 2021 roku.

Rozszerzenie partnerstwa

Obecnie firma Viessmann została oficjalnym partnerem klimatycznym FC Bayern Monachium w Europie w 2021 roku, w sektorach ogrzewania, klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji. Rozszerzenie partnerstwa obejmuje kraje: Rosję, Polskę, Hiszpanię, Francję i Beneluks.

Zrównoważone zaangażowanie

Piłka nożna to globalna pasja, a potrzeba dążenia do celów klimatycznych coraz bardziej trafia do ludzi. Właśnie w tym zakresie dwie silne marki mogą wnieść swój wkład wynikający z połączenia z pasji do sportu i najlepszej technologii ochrony klimatu. Celem partnerstwa jest promowanie zrównoważonego wykorzystania zasobów dla przyszłych pokoleń w regionie. Dla firmy Viessmann zrównoważony rozwój leży u podstaw jej celu korporacyjnego „Tworzymy przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń”.

Siła każdej organizacji - zarówno w biznesie, jak i w sporcie - zawsze wywodzi się z zespołu. To zaangażowanie ludzi decyduje o możliwości wzrostu i rozwoju w każdej sytuacji. Właśnie dzięki bliskiej i partnerskiej współpracy z naszymi Pracownikami i Klientami możemy z łatwością zdobywać to, co dla innych nieosiągalne. Jeden zespół, jeden cel od 30 lat w Polsce.

Podpisanie umowy