Projektowanie i doradztwo z firmą Viessmann

Sprawdź również: viessmann-projektant.pl
(Foto: © djrandco / Shutterstock.com)

Systemy grzewcze marki Viessmann stanowią optymalną odpowiedź na indywidualne wymagania nie tylko inwestorów, ale również projektantów. Nasza oferta obejmuje bogaty zakres informacji i usług, stanowiących niezawodne wsparcie na każdym etapie projektowania – od koncepcji po opracowanie gotowego projektu. Oferujemy m.in. kontakt z doradcą, szkolenia on-line, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania instalacji wodociągowych i sanitarnych, dostęp do danych technicznych, schematów oraz wytycznych wszystkich urządzeń i systemów Viessmann.

Platforma dla usług i narzędzi

Projektanci i doradcy mają do wykonania ogromną ilość różnorodnych zadań. Aby wesprzeć ich w pracy, firma Viessmann oferuje równie szeroki zakres usług i aplikacji, które udostępniamy poprzez nasz Portal. Ta centralna platforma informacyjna zapewnia Państwu szybki kontakt z ekspertami firmy Viessmann i daje dostęp do specjalnych narzędzi do projektowania.

Schematy hydrauliczne

Schemen Browser to aplikacja online, która ułatwia dobór odpowiednich rozwiązań hydraulicznych dla każdego produktu z oferty firmy Viessmann. Intuicyjne menu wyboru pozwala automatycznie wyselekcjonować tylko te schematy, które umożliwią zrealizowanie wybranych funkcji. Program daje też możliwość wyeksportowania wybranego schematu hydraulicznego do pliku DWG lub PDF wraz z opisem pracy układu i schematem elektrycznym.

Informacje dla architektów

Foto: © VOJTa Herout / Shutterstock.com

Niezależnie od wielkości projektu, architekci są pierwszym punktem kontaktowym dla klientów. Są oni również odpowiedzialni za spełnienie wymagań projektowych, technicznych i ekologicznych. Jest to złożony obszar działalności, dla którego firma Viessmann zapewnia wsparcie. Oprócz dopasowanych do potrzeb rozwiązań systemowych dla budynków mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych i komunalnych, oferujemy architektom również obszerne informacje. W naszym dziale projektów przedstawiamy dotychczas zrealizowane projekty z punktu widzenia architekta. Dalsze praktyczne przykłady można znaleźć w naszej bazie danych referencyjnych.

Oprogramowanie dla projektantów