DOMO

Firma DOMO realizuje inwestycje deweloperskie od 2006. Do tej pory powstały inwestycje „Zakątek Rotmanka" (126 mieszkań), „Zakątek Juszkowo" (434 mieszkania), „Merkator" oraz „Sambor" (161 mieszkań). W nowopowstałych budynkach zamieszkało wielu zadowolonych Klientów, a marka DOMO kojarzona jest z wysoką jakością budowanych mieszkań oraz profesjonalizmem swoich pracowników. Cały czas kierujemy się chęcią budowania mieszkań wyjątkowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, o wysokim standardzie wykończenia przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Nasz dynamiczny rozwój odzwierciedlają nowe inwestycje oraz plany na przyszłość. W grudniu 2013 roku rozpoczęliśmy budowę pierwszej inwestycji domów jednorodzinnych „Kwartet", a dodatkowo rozpoczęliśmy realizację kolejnego osiedla budynków wielorodzinnych – „Za Potokiem" – na którym wybudujemy 432 mieszkania.

Nasze plany na najbliższą przyszłość to ekspansja poza południowe obrzeża Gdańska na jego zachód do dzielnicy Osowa. W tej chwili trwają prace projektowe nad najnowszą inwestycją.

Firma DOMO Sp. z o.o. realizuje strategię szybkiego rozwoju poprzez rozszerzenie wachlarza oferowanych usług o usługi budowlane – również wykańczanie mieszkań „pod klucz" – oraz projektowe.

www.domo.gd.pl

Opiekun dewelopera

Mariusz Obruszewski

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Trójmieście prosimy o kontakt.

Osiedle za Potokiem

Osiedle za Potokiem to kolejna inwestycja zlokalizowana w Rotmance. W ofercie znajdzie się w sumie 16 budynków z mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach. Tym razem proponujemy Państwu kawalerki (powierzchnia 28 m2), kilka aranżacji mieszkań 2-pokojowych (od 35 do 45 m2) oraz mieszkania 3-pokojowe (od 48 m2 do 67 m2). Wszystkie budynki wyposażone będą w piwnice i cichobieżne windy. W ofercie osiedla Za Potokiem znajdują się hale garażowe oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie techniki systemowej Viessmann w celu podniesienia atrakcyjności oferty deweloperskiej.