Archicom

Firma Archicom jest jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. To również jedyna wrocławska firma z własnym biurem architektonicznym, pionem realizacji inwestycji i działem obsługi klienta, oferująca mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Grupa Archicom to blisko 30 lat doświadczeń, 120 specjalistów, 60 spółek i 150 zrealizowanych inwestycji. To także ponad 5000 sprzedanych i wybudowanych mieszkań, 30% nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu i 40 nagród branżowych oraz ministerialnych, w tym tytuł Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce.

Opiekun dewelopera

Mariusz Pawlak

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim we Wrocławiu prosimy o kontakt.

Mieszkania, osiedla i budynki biurowe cechują się wysokimi walorami estetycznymi i przemyślanymi koncepcjami urbanistycznymi. Architekci dbają, by przestrzenie publiczne i półpubliczne na kompletnie zagospodarowanych osiedlach były przyjazne człowiekowi, sprzyjały komfortowi i bezpieczeństwu życia, a także integracji mieszkańców. Synergia pracy Biura Architektonicznego, Pionu Realizacji Inwestycji i Działu Obsługi Klienta, umożliwia dostarczanie naszym Klientom, wysokiej jakości mieszkań i przestrzeni biurowych. Standard Archicomu to funkcjonalne, dobrze doświetlone, ekonomiczne i ustawne przestrzenie.  

Doświadczenie zdobyte przez 25 lat działalności przy realizacji 150 inwestycji, kapitał firmy, konserwatywne podejście do ryzyka oraz partnerskie umowy handlowe - stanowią podstawę budowania zaufania u naszych Klientów, które jest fundamentem działalności Archicomu.

www.archicom.pl

Osiedle Cztery Pory Roku

Kontynuacja chronionego, kompleksowego osiedla na Jagodnie. Boisko, klub osiedlowy, fitness i plac zabaw tworzą idealną przestrzeń dla aktywnych rodzin. Najbardziej przyjazne osiedle we Wrocławiu. Bliskość przyrody, 4km od centrum. Funkcjonalne rozkłady mieszkań. Niska zabudowa, plac zabaw. Ochrona 24h, garaże podziemne.

Charakterystyka instalacji referencyjnej

Kotłownia kondensacyjna w układzie kaskadowym z wysookoefektywnym ogrzewaniem oraz nowoczesnym sposobem pogrzewu c.w.u. w deweloperskich obiektach wielorodzinnych.

Kaskada kotłów Vitocrossal 200 CM2 (2x285 kW)
Zasobniki c.w.u. Vitocell 100-L (3 x 750 l)
Układ wymiany c.w.u. - Vitotrans

Osiedle Selenza

Zespół budynków mieszkalnych przy ul. Kobierzyckiej to dwupiętrowe obiekty mieszkalne, które znajdują się we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Budowa osiedla mieszkaniowego Selenza dobiegła końca latem 2015 roku.

Charakterystyka instalacji referencyjnej

Kotłownia kondensacyjna w układzie kaskadowym z wysookoefektywnym ogrzewaniem oraz nowoczesnym sposobem pogrzewu c.w.u. w deweloperskich obiektach wielorodzinnych.

Kaskada kotłów Vitodens 200-W (3x150 kW)
Zasobnik c.w.u. Vitocell 100-L (750 l)
Układ wymiany c.w.u. - Vitotrans