Atlantis

Atlantis Deweloper to firma deweloperska, która wzbudziła uznanie na opolskim rynku. Wszelkie działania podejmowane przez nas w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom oraz zapewnienia im pełnej satysfakcji. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu w każdym metrze to dla nas priorytety.

Dbamy o każdy szczegół, wybieramy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dlatego też z powodzeniem realizujemy kolejne projekty.

atlantis.opole.pl

Opiekun dewelopera

Adam Matusiakiewicz

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Opolu prosimy o kontakt.

Senatorska Apartamenty

Zaprojektowane przez: Mirosław Palej.
To miejsce zaprojektowane w nowoczesnym stylu, które spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania

Spokój i przemyślana architektura tworzą idealną. Osiedle zaprojektowano z myślą o miejskiej wygodzie. Z równowagą między nowoczesnością a funkcjonalnością decydującymi o jakości życia.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Obiekt wyposażony jest w elementy techniki systemowej Vitoset: Grzejniki uniwersalne oraz łaziekowe.

www.senatorska.eu

Generalska 2 Apartamenty

Zaprojektowane przez: Pracownia Architektury TECHNO-ARCH Sp. z o.o.

Chcieliśmy stworzyć dla Państwa miejsce, którego nie byliście w stanie odnaleźć dotychczas w Opolu, miejsce pełne harmonii i przestrzeni. Narodził się więc pomysł budowy apartamentów Generalska2. Z połączenia zaawansowanej sztuki architektonicznej i doskonałej technologii budowy powstało nowe miejsce dla ludzi ceniących komfort, luksus i przestrzeń.

Generalska 2, to funkcjonalne apartamenty o najwyższych standardach wykończenia, nadzwyczajnych rozwiązaniach by mogli Państwo zapewnić wymarzone miejsce dla swoich bliskich.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Obiekt wyposażony jest w elementy techniki systemowej Vitoset: Grzejniki uniwersalne oraz łaziekowe.

www.generalska2.pl