Neptun Developer

Neptun Developer to firma, która od 16 lat działa na szczecińskim rynku deweloperskim, budując domy i mieszkania, które wyróżniają się wysoką jakością i komfortem użytkowania. Działalność deweloperską prowadzi od 2000 r. Przez 16 lat obecności na szczecińskim rynku. Neptun Deweloper wybudował 4 duże osiedla oraz 3 pojedyncze inwestycje.

Opiekun dewelopera

Daniel Basinski

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Szczecinie prosimy o kontakt.

Nowowiejska 27

Nowowiejska 27 to nowe, kameralne osiedle willowe w Bezrzeczu, oddane do użytku w lipcu 2015 r.. W ramach inwestycji wybudowaliśmy 17 dwurodzinnych willi, w których znajdują się 34 mieszkania o powierzchniach od 104 do blisko 152 mkw.. Przyszli mieszkańcy Nowowiejskiej 27 mają do wyboru 3 typy mieszkań: jednopoziomowe na parterze, jednopoziomowe na pierwszym piętrze i dwupoziomowe. Do wszystkich mieszkań przynależą ogródki o powierzchniach od 60 do 401 mkw.. Mieszkania jednopoziomowe na pierwszym piętrze mają dodatkowo piękne, 15-metrowe tarasy. Komfort parkowania pojazdów na Osiedlu zapewniają liczne miejsca parkingowe w garażowcu podziemnym i na parkingu naziemnym.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Źródłem ciepła dla potrzeb c.w.u. i c.o. jest kondensacyjny kocioł gazowy Vitodens 200-W z oddzielnym systemem regulacji dla ogrzewania podłogowego, wyposażony w zewnętrzne czujki pogodowe. Ten model kotła kondensacyjnego jest najbardziej oszczędnym urządzeniem w swojej klasie. Podłączony do komina systemowego Schiedel, stanowi najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne źródło ciepła. Zasobnik 150 l pozwala na komfort użytkowania ciepłej wody.