Zamówienie konsultacji z ekspertem - szybko i bez zobowiązań

Pytanie dotyczące istniejącego systemu

Pracujesz nad projektem budowlanym i potrzebujesz dobrego planu dla nowego systemu grzewczego? Może Twój stary system grzewczy jest wadliwy lub tak niewydajny, że koszty ogrzewania rosną od lat? A może potrzebujesz wsparcia w zakresie techniki grzewczej przy kolejnym dużym projekcie? Niezależnie od tego, czy chodzi o nowy budynek, czy o modernizację, wspólnie znajdziemy dla Państwa nowy system grzewczy.

Jak można poprosić o konsultację partnera firmy Viessmann?

W okresie poprzedzającym wymianę, modernizację lub budowę nowego budynku z pewnością staną Państwo przed kilkoma pytaniami, takimi jak: Jaki powinien być system grzewczy? Nowoczesna technika kondensacyjna współpracuje na przykład z klasycznymi paliwami - olejem lub gazem. Jeśli natomiast chcesz przejść na energię odnawialną, dobrym wyborem będzie pompa ciepła, ponieważ wykorzystuje ona darmową energię ekologiczną. Na naszej stronie "Inteligentna pompa ciepła" znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat pomp ciepła.

Ponadto należy odpowiedzieć na inne pytania: Jaki jest Państwa schemat ogrzewania i potrzeby grzewcze budynku? Czy jest wystarczająco dużo miejsca na magazynowanie paliwa? I jakie środki finansowe są dla Państwa w ogóle dostępne? Na te i inne pytania nie muszą Państwo jednak odpowiadać samodzielnie. Skontaktujemy Państwa z certyfikowanym partnerem firmy Viessmann, który zaoferuje Państwu niezobowiązującą konsultację.

6 prostych kroków do konsultacji z ekspertem

  • Wypełnijcie Państwo krótki formularz.
  • Przedstawiciel firmy Viessmann skontaktuje się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną, aby omówić Państwa zapytanie i w razie potrzeby uzupełnić informacje.
  • Viessmann przekaże Państwa zapytanie do certyfikowanego partnera firmy Viessmann. Proszę pamiętać, że może to potrwać nieco dłużej w zależności od sezonu i sytuacji zamówienia.
  • Dane kontaktowe partnera firmy Viessmann otrzymają Państwo pocztą elektroniczną. Prosimy o aktywny kontakt z nim i umówienie się z nim na spotkanie konsultacyjne.
  • Państwa partner-specjalista sprawdzi warunki na miejscu i doradzi Państwu indywidualnie, jakie produkty firmy Viessmann są dla Państwa odpowiednie.

Jak Viessmann wspiera Państwa fachowym doradztwem

W tym miejscu my jako Viessmann pośredniczymy między Państwem a naszymi certyfikowanymi partnerami. Są to niezależne przedsiębiorstwa i dlatego same odpowiadają za kontakt z Państwem.

Oczywiście będziemy Państwu towarzyszyć i w razie potrzeby wspierać Państwa fachowym doradztwem naszych partnerów. Skontaktujemy się z Państwem drogą elektroniczną, aby dowiedzieć się, czy są już Państwo w kontakcie z wyspecjalizowaną firmą, czy otrzymali Państwo ofertę i czy potrzebują Państwo dalszego wsparcia z naszej strony. Twoja krótka informacja zwrotna pozwoli nam być na bieżąco i zapewnić Ci najlepsze możliwe wsparcie.

Proszę pamiętać, że nasi partnerzy specjalistyczni są obecnie bardzo zajęci i mogą opóźnić kontakt z Państwem. Dlatego prosimy o proaktywny kontakt z partnerem specjalistycznym. Dane kontaktowe otrzymają Państwo od nas drogą mailową.

Opóźnienie dotyczy obecnie również czasów dostawy naszych produktów. Ze względu na wąskie gardła w dostawach, czasy dostaw wybranych produktów mogą być obecnie dłuższe niż zwykle. Prosimy o wyrozumiałość, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy.

Zamów konsultację ekspercką dla sektora handlowego, przemysłowego lub samorządowego

Aby osiągnąć jak najlepszy wynik w dłuższej perspektywie, należy wziąć pod uwagę nie tylko właściwy system energetyczny dla budynku handlowego, przemysłowego lub komunalnego - projekt, realizacja i wsparcie całego projektu również muszą być dostosowane do potrzeb. Poproś o niezobowiązującą konsultację ekspercką, a my wesprzemy Cię na drodze do nowego systemu grzewczego lub odpowiedniego rozwiązania systemowego. W tym celu należy wybrać odpowiednie opcje w formularzu, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem, aby omówić szczegóły.