Znajdźcie Państwo w swojej okolicy właściwego partnera handlowego w zakresie montażu, konserwacji i doradztwa!

Państwa lokalny partner Viessmann może udzielić Państwu bezpłatnego, niewiążącego, indywidualnego doradztwa. Szukają Państwo partnera handlowego firmy Viessmann w swojej okolicy? Wystarczy wpisać swój adres w rubryce "Lokalny partner", wybrać specjalistę od ogrzewania jako partnera handlowego, a następnie kliknąć na "Rozpocznij wyszukiwanie". Otrzymają Państwo wtedy przegląd partnerów firmy Viessmann z adresem, telefonem, adresem internetowym/emailowym i planem dojazdu.

Nie zawsze jednak muszą Państwo szukać wykonawcy instalacji grzewczych. U nas znajdą Państwo eksperta Viessmann także w innych kwestiach: wykonawcy fotowoltaiki, biura projektowe i inżynierskie, konstruktorzy prefabrykatów i domów, specjalistyczne firmy elektryczne.

Specjaliści w zakresie montażu, konserwacji i serwisu naszych systemów grzewczych

Oprócz kompleksowego doradztwa, firmy świadczące usługi grzewcze oferują również sprawną sprzedaż i montaż systemu grzewczego Viessmann. Do usług świadczonych przez naszych partnerów handlowych należy również obsługa klienta, która wykracza poza montaż, a obejmuje również naprawy i regularną konserwację. Wykonawcy instalacji grzewczych są przez nas stale szkoleni i dzięki temu znają produkty i ich innowacje. W przypadku pytań o dokładne ceny instalacji i innych akcesoriów, prosimy o kontakt z firmami świadczącymi usługi grzewcze, ponieważ tylko one znają warunki na miejscu.

Szeroki zakres usług oferowanych przez partnerów handlowych firmy Viessmann

Istnieje wiele powodów, aby szukać wykonawcy instalacji grzewczych. Być może budują Państwo i chcą mieć efektywny system grzewczy, starannie dopasowany do budynku i zapotrzebowania na ciepło? A może zauważyli Państwo, jak gwałtownie wzrosły w ostatnich latach koszty ogrzewania? Niekoniecznie jest to spowodowane rosnącymi kosztami gazu lub oleju, przyczyną może być również sam przestarzały system grzewczy. Być może trzeba stale odpowietrzać instalację grzewczą lub wydaje ona dziwne dźwięki? W takim przypadku należy wezwać firmę zajmującą się ogrzewaniem. Taka osoba może sprawdzić, co jest nie tak i albo dokonać odpowiednich regulacji, albo zająć się naprawą.

Dlatego też zakres usług i produktów oferowanych przez naszych partnerów handlowych Viessmann jest bardzo zróżnicowany:

  • niezobowiązujące indywidualne doradztwo, także na miejscu
  • Konkretna rekomendacja, jakie źródła energii są dla Państwa najlepsze: olej, gaz, słońce, drewno, energia powietrzna i geotermalna
  • Informacje o ekonomicznych kombinacjach różnych źródeł energii
  • Kontrola przewodu kominowego przez Państwa firmę grzewczą w porozumieniu z inspektorem spalin pod kątem dalszej użyteczności
  • Obliczenie zapotrzebowania na ciepło/wodę użytkową dla Państwa gospodarstwa domowego/nieruchomości
  • Przeglądowa kalkulacja możliwych oszczędności kosztów ogrzewania po modernizacji
  • Informacje o państwowych dotacjach na nową instalację grzewczą oraz pomoc w ubieganiu się o dotacje
  • Obliczenie okresu zwrotu inwestycji dla nowej instalacji grzewczej
  • Fachowa konserwacja i serwis części zamiennych