Oferta specjalna dla deweloperów i inwestorów

Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów, Deweloperów oraz inne firmy i osoby zainteresowane kompleksowym wyposażeniem swoich inwestycji i projektów w nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii grzewczych, chłodniczych oraz systemów przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie, praktyka i wiedza stawiają  Viessmann na  pozycji lidera w branży. Kompleksowa oferta  Viessmann prezentuje najnowocześniejszą technologię i wyznacza standardy jakości. W ofercie znajdują się  moduły fotowoltaiczne,  kolektory słoneczne,  kotły kondensacyjne,  pompy ciepła,  systemy wentylacji mechanicznej  z odzyskiem ciepła i wiele innych.

Jako lider w branży, mamy stały kontakt z inwestorami i dysponujemy wiedzą związaną z aktualnymi trendami, a także preferencjami nabywców prywatnych i firm.  Oferujemy pełne wsparcie w zakresie doboru, instalacji, serwisu  oraz obsługi technologii i produktów wybranych przez naszych Klientów.
  

Współpraca z Viessmann to:

  • gwarancja jakości poświadczona wieloletnim doświadczeniem
  • innowacyjne, nagradzane na całym świecie technologie
  • bogata oferta produktów i usług, gęsta sieć salonów firmowych
  • energooszczędne rozwiązania spełniające najwyższe standardy
  • wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i stała dostępność specjalistów – Infolinia serwisowa 24-h
  • warunki współpracy ustalane indywidualnie
  • bezpłatna wycena, stałe rabaty i oferty specjalne

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z naszym Doradcą Handlowym za pomocą dedykowanego adresu e-mail:  deweloper@viessmann.pl

Omówienie inwestycji

Na jakich etapach i na jakie wsparcie może liczyć developer we współpracy z firmą Viessmann. Jak praktycznie przebiega proces planowania, realizacji i obsługi serwisowej opowiada dyrektor Łukasz Sajewicz

Spotkanie na inwestycji

Jak wygladała współpraca podczas realizacji instalacji w budynku wielorodzinnym w Szklarskiej Porębie. Jakie zastosowano rozwiązania. O tym wszystkim opowiada prezes zarządu TBS Kamienna Góra pan Władysław Niemas.