Rozwiązania klimatyczne - kompletny program firmy Viessmann

Poproś o bezpłatną konsultację

Nasza kompletna oferta w zakresie techniki grzewczej i klimatu oferuje najnowocześniejsze technologie i wyznacza standardy. Skupiając się na efektywnym wykorzystaniu energii, pomaga obniżyć koszty oraz chronić zasoby i środowisko. W dziedzinie fotowoltaiki i systemów energetycznych stale poszerzamy nasze zaangażowanie. Już teraz oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania z systemami wielowartościowymi i inteligentnymi systemami z pełnego asortymentu.

Od dziesięcioleci firma Viessmann dostarcza szczególnie efektywne i niskoemisyjne systemy grzewcze na olej, gaz i biomasę, a także systemy solarne i pompy ciepła. Nowością w bogatej ofercie firmy Viessmann są elektryczne systemy ciepłej wody i ogrzewania. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wszystko z jednej ręki: efektywne systemy energetyczne do wytwarzania własnego prądu, jego magazynowania i inteligentnego wykorzystania do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Nowe systemy elektryczne mogą być również łączone z istniejącymi generatorami ciepła. Można je stosować w szerokim zakresie w modernizacjach i nowym budownictwie.

Wszystkie produkty firmy Viessmann są zgodne z europejskimi dyrektywami dotyczącymi zapobiegania i ograniczania zanieczyszczenia środowiska przez emisję. Firma Viessmann jest tradycyjnie zaangażowana w jak najlepszą ochronę środowiska i maksymalną ochronę zasobów. Aby to osiągnąć, firma wykorzystuje najlepsze dostępne technologie do wytwarzania ciepła i prądu.

Indywidualne i efektywne rozwiązania

Firma Viessmann oferuje odpowiednie systemy grzewcze na każdą kieszeń: ścienne i podłogowe, indywidualnie łączone, przyszłościowe i ekonomiczne. Zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i bliźniaczych, dużych budynków mieszkalnych, obiektów komercyjnych i samorządowych czy lokalnych sieci ciepłowniczych - nie ma różnicy, czy system przeznaczony jest do modernizacji, czy do nowego budownictwa.

Zakres usług obejmuje:

W tych segmentach rynku firma Viessmann jest wysoce wyspecjalizowana. W porównaniu z obecnymi na rynku specjalistycznymi dostawcami firma ma zdecydowaną przewagę: Viessmann myśli w kategoriach systemowych i gwarantuje wysoki poziom doradztwa, które jest zarówno otwarte na technologię, jak i neutralne wobec źródeł energii.