Systemy energetyczne dla każdej branży

Poproś o bezpłatną konsultację

Firma Viessmann posiada odpowiedni system energetyczny dla każdego zastosowania - czy to dla domu jednorodzinnego, placówki zdrowia czy całego kompleksu mieszkaniowego.

Systemy energetyczne i rozwiązania dla każdej branży

Od ponad 100 lat firma Viessmann dostarcza rozwiązania grzewcze dla niemal wszystkich potrzeb. Cyfryzacja i transformacja energetyczna sprawiły, że z producenta czystej techniki grzewczej przekształciliśmy się w dostawcę rozwiązań dla całej przestrzeni życiowej - zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zintegrowany zakres oferowanych przez nas rozwiązań pokazuje innowacyjną i wydajną technologię w najlepszym wydaniu. Od doradztwa po inżynierię, od konserwacji po modele rozliczeniowe - jesteśmy niezawodnym partnerem, który znajdzie dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dom jednorodzinny, ośrodek zdrowia czy cały kompleks mieszkaniowy. Wymagania i specyfikacje stają się coraz większe i bardziej rygorystyczne. Aby im sprostać, konieczna jest ciągła wymiana wiedzy, aktualizacja niezbędnych kompetencji oraz zorientowanie na rozwiązania - w firmie Viessmann robimy to wszystko i jeszcze więcej. Poniżej przedstawiamy przegląd różnych obszarów, w których od wielu lat jesteśmy niezawodnym partnerem.

Rozwiązania systemowe dla różnych zastosowań

Nasze usługi w skrócie

Kompleksowe centra energetyczne muszą dziś spełniać wiele wymagań. Dotyczy to w szczególności modernizacji systemów energetycznych. Pomyślna realizacja projektu zależy nie tylko od czystego, efektywnego zaopatrzenia w energię, lecz także od wysokiego bezpieczeństwa eksploatacji i dostępności systemu. Firma Viessmann spełnia te wymagania dzięki indywidualnym rozwiązaniom. Obejmują one fachowe doradztwo, kompleksową ofertę usług oraz niezawodne i trwałe produkty, które zapewniają ekonomiczne i przyszłościowe zaopatrzenie w energię.

Indywidualne projektowanie i realizacja

Inwestycja w system energetyczny lub instalację grzewczą wiąże się z reguły z dalszymi projektami. Dokładne, szczegółowe projekty są niezbędne, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Duże doświadczenie zespołów inżynierów i handlowców firmy Viessmann zapewnia identyfikację niezbędnych środków i zaprojektowanie systemu odpowiedniego dla klienta.

Viessmann traktuje wszystkie projekty indywidualnie, a każdy aspekt koncepcji projektowej jest ukierunkowany na efektywność. Koordynacja ze wszystkimi działami technicznymi podczas budowy systemu zapewnia terminową dostawę i montaż. Jako dostawca systemów energetycznych dla wszystkich standardowych paliw Viessmann oferuje użytkownikowi znaczące korzyści:

  • Kompletny system z jednej ręki
  • Gwarancja funkcjonowania zapewniająca wysoką niezawodność
  • Komponenty systemu są do siebie dopasowane
  • Jedna osoba kontaktowa dla projektu

Konserwacja, usługi cyfrowe i szkolenia

Viessmann wykorzystuje dziś wszystkie źródła energii i technologie, aby zapewnić wygodne i energooszczędne zaopatrzenie w energię. Od klasycznej techniki spalania, poprzez skojarzone wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej, aż po wykorzystanie energii słonecznej. Niezawodną eksploatację zapewniają dostosowane do potrzeb klienta koncepcje serwisowe z gwarantowaną dostawą części zamiennych, regularną konserwacją i kontrolą kotłów. Usługi cyfrowe uzupełniają ofertę serwisową. Wspierają one użytkowników podczas eksploatacji, a partnerów handlowych przy uruchamianiu i serwisowaniu instalacji.

Wszystkie urządzenia firmy Viessmann będą mogły być modernizowane

W najbliższych latach sieciowanie produktów i systemów znacząco zmieni sposób ich użytkowania i rozwoju. Wszystkie urządzenia firmy Viessmann będą mogły być odpowiednio modernizowane. Dzięki temu systemy energetyczne można przez cały okres użytkowania w coraz większym stopniu dostosowywać do potrzeb ich użytkowników. Ponadto wyznaczają one nowe standardy w zakresie komfortu i ochrony klimatu.

Ręka w rękę: produkt i serwis

W końcu produkt jest tak dobry, jak usługa, która mu towarzyszy. Dla inwestora opłacalność projektu zależy od wsparcia udzielonego przez dostawcę. Firma Viessmann już w fazie koncepcyjnej i projektowej oferuje wsparcie we wszystkich istotnych kwestiach (np. obliczanie okresu użytkowania, okresu zwrotu inwestycji itp.)