Referencje

Nowoczesne i efektywne energetycznie systemy grzewcze marki Viessmann są stosowane nie tylko w wielu gospodarstwach domowych, lecz także w licznych dużych obiektach i wnoszą w ten sposób istotny wkład w zrównoważoną ochronę rezerw energetycznych. W naszej bazie referencji znajdują się wyczerpujące informacje dotyczące określonych instalacji referencyjnych.

Od 25 lat działalności na polskim rynku, firma Viessmann zainstalowała już ponad kilkaset tysięcy urządzeń grzewczych o łącznej mocy ponad 15 GW i zrealizowała ponad 12 000 instalacji grzewczych w obiektach sportowych, wypoczynkowych, hotelach, szkołach, szpitalach, zakładach przemysłowych, budynkach mieszkalnych, inwestycjach deweloperskich oraz budynkach użyteczności publicznej.

Jeżeli jesteście Państwo inwestorami lub właścicielami tego typu obiektów i interesuje Was ich ogrzewanie z zastosowaniem najnowocześniejszych systemów grzewczych, to zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszymi doradcami w przedstawicielstwach handlowych, salonami firmowymi lub firmami partnerskimi, których pełna lista znajduje się w zakładce > Sieć sprzedaży.