Systemowe rozwiązania przemysłowe

Poproś o bezpłatną konsultację

Rozwiązania przemysłowe firmy Viessmann - ekonomiczne zaopatrzenie w parę, ciepło, energię elektryczną i chłodniczą

Efektywne systemy i instalacje energetyczne dla przemysłu w istotny sposób przyczyniają się do redukcji emisji substancji szkodliwych, jak również kosztów eksploatacji i tym samym tworzą przewagę konkurencyjną. W związku z tym Viessmann oferuje obszerne rozwiązania systemowe, które zapewniają ekonomiczne zaopatrzenie w parę do 70 ton na godzinę, ciepło do 44 MW, energię elektryczną do 530 kWel i energię chłodniczą do 600 kW. Rozwiązania tworzone są indywidualnie na podstawie integralnych koncepcji energetycznych w oparciu o ocenę całego systemu wytwarzania, struktury zaopatrzenia i zużycia energii. Określenie potencjału, jak również koordynacja wszystkich elementów systemu opiera się na dogłębnej analizie wszystkich procesów. Ofertę firmy Viessmann wzbogacają kompleksowe usługi, obejmujące wszystko od inżynierii po uruchomienie i późniejszy serwis.

Dowiedz się więcej o zrealizowanych z sukcesem projektach z wykorzystaniem rozwiązań przemysłowych firmy Viessmann. Skorzystajcie Państwo z naszej bazy projektów referencyjnych i przefiltrujcie według projektów z branży.

Efektywne wykorzystanie wodoru z procesów przemysłowych

Wyposażone w odpowiednie palniki kotły Viessmann Vitomax umożliwiają pracę z wykorzystaniem do 100 procent wodoru. Pozwala to na wykorzystanie wodoru, który może być produktem ubocznym procesów chemicznych, a tym samym przyczynia się do wzrostu ogólnej efektywności. Jednocześnie można ograniczyć szkodliwą dla klimatu emisję CO2.

Asortyment produktów

Wydajne rozwiązania dla zastosowań przemysłowych do 44 MW ciepła i 70 t pary/h.