Mak Dom

Mak Dom jest Spółką, której działalność opiera się w całości na prywatnym kapitale krajowym. Na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Działalność firmy ukierunkowana jest na duże projekty zarówno przemysłowe jak i mieszkaniowe.

Obecnie firma realizuje osiedla mieszkaniowe w następujących miastach: Warszawa, Józefosław, Piaseczno, Otwock, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Gorzów Wlkp., Skierniewice, Świdnik, Zakopane, Poniatowa, Puławy i Rzeszów.

Charakterystyka działalności:

Działalność deweloperska:
- budownictwo ogólnoprzemysłowe
- budownictwo mieszkaniowe
- projektowanie obiektów budowlanych
Nieruchomości:
- wynajem nieruchomości własnych lub dzierżawionych
Consulting:
- usługi doradcze i consultingowe w zakresie budownictwa
- inwestorstwo zastępcze
Prace specjalistyczne:
- projektowanie instalacji technicznych
- budowa elektrowni wiatrowych

www.makdom.pl

Opiekun dewelopera

Grzegorz Kwiatkowski

DH

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Warszawie prosimy o kontakt.

Osiedle Kuropatwy VI (2015) i Kuropatwy VII (2016 w realizacji)

Osiedle KUROPATWY VI i KUROPATWY VII, to inwestycje MAK DOM realizowane w pobliżu Lasu Kabackiego. Osiedle zlokalizowane przy ul. Julianowskiej składać się będzie z kameralnych budynków z podziemnymi garażami, naziemnymi miejscami parkingowymi oraz placem zabaw dla dzieci na ogrodzonym terenie. Projekt Osiedla wykorzystuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne, najwyższej jakości materiały budowlane oraz efektywną technikę grzewczą. Osiedle doskonale komponuje się z niską zabudową w sąsiedztwie, a zielone otoczenie oraz pobliski Rezerwat Lasu Kabackiego dają duże możliwości rekreacji i zdrowego wypoczynku na łonie natury.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Kotłownie realizowane na urządzeniach:
- kaskady kotłów Vitodens 200-W (2 x 125 kW)
- kotły Vitodens 200-W (80 kW)- zasobniki c.w.u. Vitocell 100

www.makdom.pl/mieszkania-domy-warszawa

Kminkowa

Cały zespół mieszkaniowo-usługowy zrealizowany pod nazwą „Kminkowa” składa się z 3 domów jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym domu oraz lokali usługowych. Lokalizacja inwestycji zapewnia dogodny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta - bezpośrednie sąsiedztwo węzła Karczemki. Powierzchnia lokali wynosi od 44,1 m2 dla najmniejszego mieszkania dwupokojowego do 104,4 m2 w przypadku mieszkania pięciopokojowego dwupoziomowego. Każde mieszkanie posiada przydzielone miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie urządzeń w celu podniesienia atrakcyjności oferty deweloperskiej. Promocja rozwiązań OZE. Vitocal 200-S

www.cityhouse.com.pl/deweloper/inwestycje-zrealizowane/kminkowa