Aplikacje mobilne

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez smartfonów i aplikacji. Firma Viessmann oferuje swoim partnerom branżowym i użytkownikom techniki grzewczej marki Viessmann szereg przydatnych programów.

Aplikacja ViCare – najlepsze połączenie z Twoim ogrzewaniem Viessmann

Aplikacja ViCare – najlepsze połączenie z Twoim ogrzewaniem Viessmann

Dzięki nowej aplikacji ViCare obsługa ogrzewania jest całkiem prosta i intuicyjna. Za pomocą zintegrowanego asystenta można dopasować czasy ogrzewania do indywidualnych potrzeb. Ponadto wskazane są bezpośrednie oszczędności kosztów.

Można od razu sprawdzić, czy eksploatacja ogrzewania przebiega prawidłowo. W przypadku nieprawidłowości zostaje wysłane automatyczne powiadomienie. Co więcej: w aplikacji można zapisać swojego specjalistę. Zapewnia to oszczędność czasu w razie usterek. Specjalista ma pod ręką wszystkie informacje dotyczące instalacji i może szybko zapewnić pomoc.

Aplikacja Vitotrol

Aplikacja Vitotrol firmy Viessmann umożliwia obsługę instalacji grzewczych Viessmann za pomocą regulatora Vitotronic. Obsługa jest prosta, intuicyjna i wygodna – możliwa z każdego miejsca i o każdej porze. Oprócz funkcji obsługowych aplikacja Vitotrol posiada ogólne i kontekstowe funkcje pomocnicze. Aplikacja Vitotrol jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Aplikacja Vitotrol


Aplikacje dla partnerów branżowych Viessmann

Firma Viessmann oferuje swoim partnerom branżowym szereg aplikacji, pomocnych w codziennej pracy i kontaktach z klientami. Do korzystania z pełnego zakresu funkcji tych aplikacji wymagane są dane dostępu/logowania.


Vitoguide – centrala innowacyjnych usług cyfrowych

Vitoguide – centrala innowacyjnych usług cyfrowych

Za pomocą oprogramowania Vitoguide firma Viessmann zapewnia teraz swoim partnerom branżowym innowacyjne rozwiązanie do monitorowania instalacji grzewczych. Użytkownik instalacji korzysta ze zwiększonego bezpieczeństwa, gdyż partner serwisowy ma zawsze pełny podgląd online znajdującego się pod jego opieką systemu grzewczego.

Dane jego klientów i przynależnych systemów grzewczych są zapisane centralnie i zawsze pod ręką. Dzięki Vitoguide można wcześnie wykryć ewentualne usterki – jeszcze przed zgłoszeniem przez klienta. Wywołaj zgłoszenia usterek od razu zza swojego biurka i zaoszczędź sobie powstających niepotrzebnie kosztów dojazdu. Montaż Vitoconnect, uruchomienie ViCare i udostępnienie serwisu do Vitoguide w mniej niż 15 minut.

Aplikacja Logistyka

Wyszukiwanie przesyłek według numeru zamówienia, numeru dostawy lub numeru przesyłki w systemie GLS.

Aplikacja „Logistyka“ jest bezpłatna i można ją ściągnąć ze sklepów aplikacji App Store i Android Market pod nazwą „Viessmann Logistyka”.

Aplikacja Logistyka
Aplikacja Części zamienne

Aplikacja Części zamienne

Aplikacja mobilna „Części zamienne“ to nieodzowne narzędzie naszych Firm Partnerskich. W wyniku stałego rozwoju tej aplikacji dostępne są teraz nowe funkcje:

- Skaner kodów kreskowych
- Instrukcje serwisowe i instrukcje obsługiw formacie PDF
- Wyszukiwanie pełnotekstowe
- Możliwość klasyfikacji wyników wyszukiwań

Aplikacja „Części zamienne“ jest bezpłatna i można ją ściągnąć ze sklepów aplikacji App Store i Android Market pod nazwą „Viessmann ErsatzteilApp”. Po załączeniu aplikacji wyświetlane jest menu startowe w języku niemieckim. Można w nim, podczas uruchamiania programu wybrać polską wersję językową.