Aplikacje mobilne

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez smartfonów i aplikacji. Firma Viessmann oferuje swoim partnerom branżowym i użytkownikom techniki grzewczej marki Viessmann szereg przydatnych programów i aplikacji mobilnych.

Aplikacja ViCare – najlepsze połączenie z Twoim ogrzewaniem Viessmann

Aplikacja ViCare – najlepsze połączenie z Twoim ogrzewaniem Viessmann

Dzięki nowej aplikacji ViCare obsługa systemu grzewczego jest prosta i intuicyjna. Za jej pomocą można w łatwy i szybki sposób dopasować czasy ogrzewania do indywidualnych potrzeb i oszczędzać na kosztach ogrzewania.

Aplikacja ViCare pozwala również sprawdzić czy eksploatacja urządzenia grzewczego przebiega prawidłowo. W przypadku nieprawidłowości zostaje wysłane automatyczne powiadomienie. Co więcej: w aplikacji można zapisać dane kontaktowe do wybranego serwisanta. Zapewnia to oszczędność czasu i szybką reakcję w razie ewentualnej usterki. Serwisant ma pod ręką wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, dzięki czemu może szybko zapewnić odpowiednią pomoc.

Aplikacja Vitotrol

Aplikacja Vitotrol firmy Viessmann umożliwia obsługę instalacji grzewczych Viessmann za pomocą regulatora Vitotronic. Obsługa jest prosta, intuicyjna i wygodna – możliwa z każdego miejsca i o każdej porze. Oprócz funkcji obsługowych aplikacja Vitotrol posiada ogólne i kontekstowe funkcje pomocnicze. Jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Aplikacja Vitotrol


Aplikacje dla partnerów branżowych Viessmann

Firma Viessmann oferuje swoim partnerom branżowym szereg aplikacji, pomocnych w codziennej pracy i kontaktach z klientami. Do korzystania z pełnego zakresu funkcji tych aplikacji wymagane są dane dostępu/logowania.


ViGuide – centrala innowacyjnych usług cyfrowych

ViGuide – centrala innowacyjnych usług cyfrowych

Za pomocą oprogramowania ViGuide firma Viessmann zapewnia swoim partnerom branżowym innowacyjne rozwiązanie do monitorowania instalacji grzewczych. Za jego pomocą partner serwisowy ma zawsze pełny podgląd online znajdującego się pod jego opieką systemu grzewczego.

Dane jego klientów i przynależnych systemów grzewczych są zapisane centralnie i zawsze pod ręką. Dzięki ViGuide można wcześnie wykryć ewentualne usterki – jeszcze przed zgłoszeniem przez klienta, a nawet usunąć je bez potrzeby przyjazdu na miejsce.

Aplikacja Części zamienne

Aplikacja Części zamienne

Aplikacja mobilna „Części zamienne“ to nieodzowne narzędzie naszych Firm Partnerskich. Oferuje ona m.in.:

- Skaner kodów kreskowych
- Instrukcje serwisowe i instrukcje obsługi w formacie PDF
- Wyszukiwanie pełnotekstowe
- Możliwość klasyfikacji wyników wyszukiwań

Aplikacja „Części zamienne“ jest bezpłatna i można ją ściągnąć ze sklepów App Store i Android Market (jest dostępna pod nazwą „Viessmann ErsatzteilApp”). Po uruchomieniu aplikacji wyświetla się menu startowe w języku niemieckim. Podczas uruchamiania programu można wybrać polską wersję językową.

Aplikacja Logistyka

Wyszukiwanie przesyłek według numeru zamówienia, numeru dostawy lub numeru przesyłki w systemie GLS.

Aplikacja „Viessmann Logistyka“ jest bezpłatna i można ją ściągnąć ze sklepów App Store i Android Market.

Aplikacja Logistyka