Pełna oferta produktów i usług Viessmann

Ścisła współpraca między firmą Viessmann a specjalistami stanowi już wieloletnią tradycję. Viessmann zapewnia w tym zakresie nie tylko kompleksową ofertę produktów i systemów grzewczych, chłodniczych czy wentylacyjnych, ale także udostępnia szeroką paletę usług.

Aby uświadomić wszystkim partnerom, na jakim wsparciu mogą polegać w codziennej pracy, powstała inicjatywa serwisowa Viessmann. Obejmuje ona wszystkie usługi oferowane przez naszą firmę – od wsparcia dystrybucji, logistyki, konserwacji i serwisu, poprzez serwis oprogramowania i serwis internetowy, aż po seminaria, pomoc w działaniach marketingowych i doradztwo. Nasi partnerzy mogą liczyć na wsparcie specjalistów oraz blisko 300 dystrybutorów zewnętrznych współpracujących z firmą Viessmann – w sposób szybki, kompetentny i bez zbędnej biurokracji.

 

Program premiowy dla Instalatorów

Zapraszamy do udziału w Programie Instalator, który adresujemy do profesjonalnie działających firm wykonawczych z zakresu instalacji grzewczych w Polsce. Najwyższa jakość i dążenie do perfekcji to jedna z głównych zasad naszego działania. We współpracy przyświeca nam zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy dodatkowo premiować Państwa aktywność zawodową.

Na czym polega Program Instalator?

Uczestnictwo w Programie zmienia w Państwa codziennym funkcjonowaniu w zasadzie jedną rzecz - od tej pory za zakup i montaż produktów naszej firmy otrzymacie dodatkową premię na specjalnie przygotowaną dla Państwa kartę prepaid oraz punkty wymienne na nagrody rzeczowe. Uczestnicy Programu Instalator zyskują również szereg przywilejów, takich jak dostęp do bezpłatnych branżowych szkoleń, webinarów i doradztwa technicznego.

Kto może przystąpić do Programu Instalator?

Do Programu Instalator zapraszamy firmy wykonawczo-instalacyjne, które dokonają zakupu i montażu na terenie Polski produktów marki Viessmann i które nie wiąże z firmą Viessmann wcześniej podjęta współpraca handlowa.


Przydatne linki

Tutaj można znaleźć linki do tematów, które mogą okazać się interesujące.

Asortyment produktów do budynków mieszkalnych

Produkty do domu jedno-/dwu- i wielorodzinnego

Dalej

Asortyment produktów do działalności gospodarczej

Produkty do zastosowania w działalności gospodarczej

Dalej

Asortyment produktów dla przemysłu

Asortyment produktów dla przemysłu

Dalej

Etykieta efektywności energetycznej dla systemów grzewczych

Nowa Dyrektywa Europejska w sprawie wskazywania zużycia energii przez etykietowanie

Dalej

Akademia Viessmann

Strona Akademii Viessmann i harmonogram szkoleń

Dalej