Technika najwyższej jakości dla najlepszych osiągów

Sukces ma swoje imię. Zarówno w biatlonie, saneczkarstwie, bobslejach, skokach narciarskich, biegach narciarskich, jak i w kombinacji norweskiej – sportowcy najwyższej klasy noszą wszędzie nasze charakterystyczne logo. I to nie bez przyczyny. Jesteśmy bowiem przekonani, że fantastyczne osiągnięcia i produkty najwyższej klasy zasługują na ambitne miano.

Ponadto wspieramy wychowanie młodzieży i talenty sportowe. W tym zakresie wspieramy między innymi drużynę juniorów Niemieckiego Związku Narciarskiego.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową Viessmann Sport, zawierającą aktualne informacje i najważniejsze tematy dotyczące naszych sportowców i ich sukcesów.

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

selection.jpg

Paweł Wąsek

W sezonie 2018/2019 rozpoczęliśmy współpracę z Pawłem Wąskiem.

Paweł Wąsek, to skoczek narciarski (ur. 2 czerwca 1999 r.), reprezentant klubu WSS Wisła i reprezentacji Polski juniorów. Medalista mistrzostw kraju.

We wrześniu 2014 r.w Szczyrku zadebiutował w cyklu FIS Cup. W sezonie 2016/2017 trzykrotnie stawał na podium, zajmując 3. miejsce w Hinterzarten oraz 2. i 1. w Rasnowie. Dzięki tym osiągnięciom zwyciężył w klasyfikacji generalnej FIS Cup.

Zdobył srebrny medal w konkursie drużynowym Letnich Mistrzostw Polski w Skokach Narciarskich 2016.

Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym w roku 2017 zajął indywidualnie 7. pozycję, w 2019 roku był 6.

20 stycznia 2019 w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem zajął 27. miejsce i zdobył pierwsze w karierze punkty tego cyklu.

Viessmann Sport

Strona Viessmann Sport

Aktualności i terminy zawodów sportowych w sezonie zimowym, filmy, wywiady i mnóstwo informacji na temat sponsoringu Viessmann Sport.

Viessmann Sport Facebook

Strona Viessmann Sport na Facebooku