Nasze wartości

W roku 1966 po raz pierwszy sformułowano Zasady Przedsiębiorstwa Viessmann. Były one i są nadal ważnymi drogowskazami na drodze do naszego sukcesu. W związku z obchodzonym w 2017 roku Jubileuszem 100-lecia założenia firmy oraz rewolucyjnymi zmianami środowiska gospodarczego i społecznego spowodowanymi digitalizacją, zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Viessmann. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, po starannym dopasowaniu, wciąż wskazują kierunek naszych działań na rynku.

Wspólnie

Zespołowość

Postępowanie z naszymi kontrahentami jest pełne szacunku i zaufania. Dzielimy się decyzjami i informacjami, które są ważne dla naszego wspólnego sukcesu. Działamy szybko, elastycznie i jesteśmy zorientowani na wspólne rozwiązywanie problemów.

Odpowiedzialnie

Odpowiedzialność

Podejmujemy wiążące zobowiązania, działamy zgodnie z nimi i zapewniamy uczciwą i szczerą współpracę. Każdy pracownik może określić swój wkład w sukces firmy i wnieść go w wymaganą jakość. Nasze działania są zasobooszczędne, ekologicznie i społecznie kompetentne.

Innowacyjnie

Przedsiębiorczość

Patrzymy w przyszłość i tworzymy niezbędną przestrzeń dla pomysłów, aby rozwijać sukces jutra. Do skalowania naszych procesów i modeli biznesowych wykorzystujemy przyszłościowe technologie i szeroką bazę danych. Identyfikujemy potrzeby naszych klientów i użytkowników oraz tworzymy innowacyjne rozwiązania.