Nasze wartości

Zasady Przedsiębiorstwa, czyli najcenniejsze dla nas wartości, stanowią fundament wyjątkowej kultury Viessmann od 1966 roku. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, wciąż, trwale i niezmiennie wskazują kierunek naszych działań na rynku. Ich suma określa charakterystyczny profil osobowości naszej marki. Odwołują się do ducha, atmosfery i formy postępowania, które tworzą kulturę naszego przedsiębiorstwa, a z drugiej zaś strony wyrosłe na jej gruncie, specyficzne dążenie do doskonałości, patrzenie w przyszłość, i otwartość na innowacje.

Wspólnie

Wspólnie

Pracujemy razem, jako poszczególne osoby i zespoły, przyczyniając się do osiągania wspólnych celów. Hasło to podkreśla również ścisłą współpracę Viessmann z partnerami rynkowymi.

Odpowiedzialnie

Odpowiedzialnie

Wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów, dbamy również o najwyższą jakość produktów i usług. Promujemy wykorzystywanie energii odnawialnej wprowadzając na rynek nowoczesne, efektywne i energooszczędne rozwiązania.

Innowacyjnie

Innowacyjnie

Zmiany są dla nas motorem rozwoju. Cyfryzacja oraz transformacja energetyczna, to największe wyzwania naszych czasów - jesteśmy przekonani, że spełniamy wszelkie warunki, by stawić im czoła.