Nasze wartości

W roku 1966 po raz pierwszy sformułowano Zasady Przedsiębiorstwa Viessmann. Były one i są nadal ważnymi drogowskazami na drodze do naszego sukcesu. W związku z obchodzonym w 2017 roku Jubileuszem 100-lecia założenia firmy oraz rewolucyjnymi zmianami środowiska gospodarczego i społecznego spowodowanymi digitalizacją, zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Viessmann. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, po starannym dopasowaniu, wciąż wskazują kierunek naszych działań na rynku.

Wspólnie

Wspólnie

Pracujemy razem, jako poszczególne osoby i zespoły, przyczyniając się do osiągania wspólnych celów. Hasło to podkreśla również ścisłą współpracę Viessmann z partnerami rynkowymi.

Odpowiedzialnie

Odpowiedzialnie

Wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów, dbamy również o najwyższą jakość produktów i usług. Promujemy wykorzystywanie energii odnawialnej wprowadzając na rynek nowoczesne, efektywne i energooszczędne rozwiązania.

Innowacyjnie

Innowacyjnie

Zmiany są dla nas motorem rozwoju. Cyfryzacja oraz transformacja energetyczna, to największe wyzwania naszych czasów - jesteśmy przekonani, że spełniamy wszelkie warunki, by stawić im czoła.