Nasze wartości

W roku 1966 po raz pierwszy sformułowano Zasady Przedsiębiorstwa Viessmann. Były one i są nadal ważnymi drogowskazami na drodze do naszego sukcesu. W związku z obchodzonym w 2017 roku Jubileuszem 100-lecia założenia firmy oraz rewolucyjnymi zmianami środowiska gospodarczego i społecznego spowodowanymi digitalizacją, zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Viessmann. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, po starannym dopasowaniu, wciąż wskazują kierunek naszych działań na rynku.

Wspólnie

Zespołowość

Traktujemy naszych kontrahentów z szacunkiem i uznaniem. Dzielimy się decyzjami i informacjami, które są ważne dla wspólnego sukcesu. Działamy szybko, elastycznie i jesteśmy zorientowani na wspólne rozwiązywanie problemów.

Odpowiedzialnie

Odpowiedzialność

Podejmujemy wiążące zobowiązania i zapewniamy uczciwą i szczerą współpracę. Każdy pracownik może określić swój wkład w sukces firmy. Nasze działania są zorientowane na efektywne wykorzystanie zasobów, ekologię i kompetencje społeczne.

Innowacyjnie

Przedsiębiorczość

Dążąc do sukcesu firmy, patrzymy w przyszłość i tworzymy niezbędną przestrzeń dla pomysłów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i szeroką bazę danych do skalowania naszych procesów i modeli biznesowych. Identyfikujemy potrzeby klientów i użytkowników oraz tworzymy stosowne rozwiązania.