Vitoguide – centrala innowacyjnych usług cyfrowych

Za pomocą oprogramowania Vitoguide firma Viessmann zapewnia teraz swoim partnerom branżowym innowacyjne rozwiązanie do monitorowania instalacji grzewczych. Użytkownik instalacji korzysta ze zwiększonego bezpieczeństwa, gdyż partner serwisowy ma zawsze pełny podgląd online znajdującego się pod jego opieką systemu grzewczego.

Dane jego klientów i przynależnych systemów grzewczych są zapisane centralnie i zawsze pod ręką. Dzięki Vitoguide można wcześnie wykryć ewentualne usterki – jeszcze przed zgłoszeniem przez klienta. Wywołaj zgłoszenia usterek od razu zza swojego biurka i zaoszczędź sobie powstających niepotrzebnie kosztów dojazdu. Montaż Vitoconnect, uruchomienie ViCare i udostępnienie serwisu do Vitoguide w mniej niż 15 minut.


icon-partner.png

Lojalność klientów

Dane jego klientów i przynależnych systemów grzewczych są zapisane centralnie i zawsze pod ręką.

icon-prof.png

Profesjonalizacja

Dzięki Vitoguide można wcześnie wykryć ewentualne usterki – jeszcze przed zgłoszeniem przez klienta.

icon-kosten.png

Redukcja kosztów

Wywołaj zgłoszenia usterek od razu zza swojego biurka i zaoszczędź sobie powstających niepotrzebnie kosztów dojazdu.

Stoppuhr.png

Szybka instalacja

Montaż Vitoconnect, uruchomienie ViCare i udostępnienie serwisu do Vitoguide w mniej niż 15 minut.


Instalujesz Vitoconnect u swojego klienta

● Klient podłącza Vitoconnect do swojej sieci WLAN i rejestruje Cię za pomocą aplikacji ViCare
● Zapisuje Cię jako swojego partnera branżowego w aplikacji ViCare i aktywuje serwis zdalny
● Akceptujesz zapytanie o serwis zdalny w oprogramowaniu Vitoguide
● Twoje korzyści: serwis zdalny, automatyczne powiadomienia, wyświetlanie objawów błędów i wiele więcej
● Klient korzysta z zapewnianego przez Ciebie serwisu oraz funkcji aplikacji ViCare


System Vitoguide

System

 

Vitoguide

Vitoguide

Zaloguj się i przetestuj osobiście, uruchamiając bezpośrednio własną instalację lub instalację pracownika i doświadczając tym samym korzyści płynących z Vitoguide. Nie posiadasz jeszcze danych do logowania? Zwróć się do swojego doradcy handlowego firmy Viessmann.  

ViCare App

ViCare App

ViCare stanowi klucz do Twojego doświadczenia z Vitoguide. Dzięki ViCare obsługa ogrzewania jest dla Twoich klientów całkiem prosta i intuicyjna, jak na przykład ustawienie indywidualnej temperatury komfortowej. Ponadto – co jest bardzo istotne dla klientów – zapewnione jest bezpośrednie połączenie z partnerem branżowym.

Moduł WLAN Vitoconnect 100 - Przyłącza

Vitoconnect 100

Moduł WLAN Vitoconnect 100 tworzy interfejs pomiędzy kotłem grzewczym i aplikacją. Jest podłączony bezpośrednio za pomocą przewodu do regulatora Vitotronic. Adapter o rozmiarach zaledwie dziesięć na dziesięć centymetrów jest przewidziany do montażu ściennego. Zasilacz wtykowy do zasilania prądowego należy do zakresu dostawy.

Vitoconnect 100 podłącza się do domowej sieci WLAN za pomocą funkcji Plug & Play. W celu rejestracji wystarczy zeskanować dołączony kod QR za pomocą smartfona. Vitoconnect 100 jest kompatybilny z urządzeniami końcowymi z systemami operacyjnymi iOS (od wersji 8.0) oraz Android (od wersji 4.4).

Za pomocą aplikacji ViCare odbywa się uruchomienie Vitoconnect oraz połączenie ze specjalistą w Vitoguide.

W module Vitoconnect 100 zastosowano kompleksową koncepcję bezpieczeństwa, która pomyślnie przeszła kontrolę VDE dla bezpieczeństwa informacyjnego Smart Home.

Moduł WLAN Vitoconnect 100 - Przyłącza Wszystkie informacje i skrócona instrukcja montażu FAQ Odpowiedzi na często zadawane pytania – Nasz serwis dla partnerów handlowych firmy Viessmann Viessmann Self-Service (logowanie).