Klimatyzacja i oczyszczanie powietrza

W odpowiedzi na coraz wyższe temperatury w sezonie letnim, przygotowaliśmy serię Klimatyzatorów typu Split oraz urządzeń przenośnych. Klimatyzatory zapewnią odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniach również w bardzo upalne dni.

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergiii chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy wewłasnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish urządzenia oczyszczają powietrze aż w 99,98%.


Klimatyzacja i oczyszczanie powietrza icon-wp_luft.png

Klimatyzatory Vitoclima firmy Viessmann spełniają wszystkie wymagania dotyczące wydajnego i ekonomicznego chłodzenia każdego pomieszczenia.
Dzięki oczyszczaczom powietrza możemy cieszyć się atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem.