„Sorry, taki mamy klimat”

W odpowiedzi na coraz wyższe temperatury w sezonie letnim, przygotowaliśmy serię urządzeń klimatyzacyjnych typu Split. Klimatyzatory zapewnią odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniach również w bardzo upalne dni.

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergiii chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy wewłasnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza firmy Haus & Luft możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish urządzenia Haus & Luft oczyszczają powietrzaż w 99,98%.

 

Klimatyzator Vitoclima 200-S

Wysoka efektywność i estetyka instalacji

Klimatyzator Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysokoefktywną pracę urządzenia (współczynnik SEER: 7,0) oraz spełnia najnowsze regulacje.

System klimatyzacyjny Vitoclima 300-S opracowany został z myślą o kompleksowym podejściu do domowego systemu klimatyzacyjnego. System składa się z serii jednostek zewnętrznych umożliwiających podłączenie nawet do 5 jednostek wewnętrznych: typu Split lub jednostek kasetonowych. Umożliwia to nie tylko stworzenie kompletnego systemu w całym domu lub mieszkaniu, ale również poprawia estetykę instalacji poprzez zastosowanie tylko jednej jednostki zewnętrznej. 


Odetchnij pełną piersią dzięki oczyszczaczowi powietrza 

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu do 40 m2. Wśród licznych zalet produktu wymienić można 6-stopniowy system filtracji, który dzięki zastosowaniu filtra fotokatalitycznego pozwala na skuteczne wyeliminowanie nie tylko kurzu i alergenów, ale również dymu oraz nieprzyjemnych zapachów. Model ten posiada także funkcję AUTO oraz SILENT, która redukuje prędkość wentylatora zapewniająctym samym cichszą pracę urządzenia. Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w inteligentny system czujników, które informują o poziomie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu oraz o tym kiedy należy wymienić filtry. 

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15


Nie zwlekaj, wypełnij formularz!

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przedstawi specjalną ofertę!