Dofinansowanie nawet do 90%!

W całej Polsce ruszył program „Czyste powietrze", który umożliwia uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż nowych źródeł ciepła i termomodernizację budynków jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami i współwłaścicielami domów jednorodzinnych oraz wydzielonych lokali w budynku jednorodzinnym, a także osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy domu.

 

Jesteśmy gotowi!

Viessmann oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań do nowych i modernizowanych budynków, które spełniają szczegółowe warunki i wymogi programu "Czyste powietrze". Pomagamy też uruchomić procedury przyznania dotacji.
Dotacje i pożyczki w ramach programu udzielane są za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej informacji: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

 

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

1. Twoje zapytanie skierujemy do wybranej firmy partnerskiej Viessmann, która została przeszkolona z obsługi programu „Czyste powietrze”.
2. Firma partnerska dokona wstępnej, płatnej 200 PLN netto kwalifikacji czy Twoja instalacja może zostać zmodernizowana z dotacją programu „Czyste powietrze”. Koszt inwestycji zostanie pomniejszony o tę wartość w przypadku realizacji inwestycji.
3. Otrzymasz dedykowaną ofertę spełniającą wymagania programu „Czyste powietrze”.
4. Firma partnerska Viessmann pomoże Ci w wypełnieniu wniosku o dotację.


Jeżeli nie wiesz jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy, wypełnij formularz, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!

Zaufaj naszym specjalistom i zadaj zapytanie ofertowe. Przygotują oni propozycję i wycenę systemu grzewczego dla Twojego domu. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! Nasi specjaliści każdą wycenę przygotowują indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb budynku oraz inwestora, dlatego prosimy o cierpliwość. W dni robocze skontaktujemy się z Państwem w ciągu 72 h.

Rekomendowane urządzenia

Vitocal 100-S

Sprawdź

Vitocal 200-S

Sprawdź

Vitodens 100-W

Sprawdź

Vitodens 200-W

Sprawdź