Dofinansowanie nawet do 90%!

W całej Polsce ruszył program „Czyste powietrze", który umożliwia uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż nowych źródeł ciepła i termomodernizację budynków jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami i współwłaścicielami domów jednorodzinnych oraz wydzielonych lokali w budynku jednorodzinnym, a także osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy domu.

 

Jesteśmy gotowi!

Viessmann oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań do nowych i modernizowanych budynków, które spełniają szczegółowe warunki i wymogi programu "Czyste powietrze". Pomagamy też uruchomić procedury przyznania dotacji.
Dotacje i pożyczki w ramach programu udzielane są za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej informacji: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

 

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

1. Twoje zapytanie skierujemy do wybranej firmy partnerskiej Viessmann, która została przeszkolona z obsługi programu „Czyste powietrze”.
2. Firma partnerska dokona wstępnej, płatnej 200 PLN netto kwalifikacji czy Twoja instalacja może zostać zmodernizowana z dotacją programu „Czyste powietrze”. Koszt inwestycji zostanie pomniejszony o tę wartość w przypadku realizacji inwestycji.
3. Możesz zlecić wykonanie audytu swojej obecnej instalacji*.
4. Otrzymasz dedykowaną ofertę spełniającą wymagania programu „Czyste powietrze”.
5. Firma partnerska Viessmann pomoże Ci w wypełnieniu wniosku o dotację.

*Audyt wykonywany jest przez współpracujące z Viessmann Sp. z o.o. firmy doradcze na terenie całego kraju. Pomimo, że audyt nie jest wymagany do złożenia wniosku, rekomendujemy jego wykonanie. Koszt audytu wynosi 1000 zł (brutto). Jest to koszt kwalifikowany do dotacji!


Jeżeli nie wiesz jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy, wypełnij formularz, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!

Zaufaj naszym specjalistom i zadaj zapytanie ofertowe. Przygotują oni propozycję i wycenę systemu grzewczego dla Twojego domu. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! Nasi specjaliści każdą wycenę przygotowują indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb budynku oraz inwestora, dlatego prosimy o cierpliwość. W dni robocze skontaktujemy się z Państwem w ciągu 72 h.

Rekomendowane urządzenia

Vitocal 100-S

Vitocal 100-S

Sprawdź
Vitocal 200-S

Vitocal 200-S

Sprawdź
Vitodens 100-W

Vitodens 100-W

Sprawdź
Vitodens 200-W

Vitodens 200-W

Sprawdź