Wydarzenia

7 i 8 lutego 2024 r. Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii – ENEX 2024

7 i 8 lutego 2024 r. w Kielcach odbędzie się kolejna edycja targów ENEX, na których spotkają się czołowi przedstawicie branży energetycznej. Na targach nie zabraknie również firmy Viessmann, która podczas tych dwudniowych spotkań zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania.

ENEX 2024, czyli Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii to wydarzenie, podczas którego wiodące firmy z sektora OZE prezentują osiągnięcia branży, a fachowcy i specjaliści wymieniają się doświadczeniami na licznych konferencjach, forach oraz spotkaniach branżowych. Tegoroczna 26. edycja ENEX odbędzie się już 7 i 8 lutego w Targach Kielce. Firma Viessmann, którą podczas wydarzenia będzie można odwiedzić w hali E przy stoisku nr E-27, zaprezentuje swoje najnowsze produkty, a członkowie zespołu szczegółowo opowiedzą o prezentowanych rozwiązaniach. 

Na targach ENEX 2024 zostaną zaprezentowane po raz pierwszy m.in. modułowe magazyny energii Vitocharge, które stanowią dodatkowe uzupełnienie systemów Viessmann, umożliwiające użytkownikom przechowywanie oraz wykorzystywanie w optymalnym czasie energii wytworzonej we własnym zakresie.

Podczas targów firma Viessmann będzie świętować również 10-ty Jubileusz autorskiego Programu Instalator, którego celem jest tworzenie sieci firm instalatorskich, spełniających najwyższe standardy jakości.

7 lutego w strefie wystawienniczej MiastOZE odbędzie się także XVI Ogólnopolskie Forum PC, na którym z prelekcją zatytułowaną „Praca hybrydowej pompy ciepła z zewnętrznym generatorem ciepła - jak zestawić więcej niż jedno źródło energii w naszym domu" wystąpi Michał Juszyński. Z kolei 8 lutego zaplanowano Grę Miejską MiastOZE, której partnerem jest firma Viessmann. 

Wstęp na targi ENEX 2024 jest wolny. Darmowy bilet można odebrać po wypełnieniu formularza rejestracyjnego się na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia w Kielcach!