Wydarzenia

Viessmann Climate Solutions na Pol'and'Rock Festival 2024!

Z radością ogłaszamy, że Viessmann Climate Solutions już po raz drugi dołącza do Najpiękniejszego Festiwalu Świata – Pol'and'Rock Festival! Od 31 lipca do 3 sierpnia zapraszamy wszystkich festiwalowiczów do naszej "Strefy pełnej energii", gdzie czeka mnóstwo atrakcji, warsztatów i inspirujących rozmów.

Pol'and'Rock Festival  to letni festiwal muzyczny, organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,  która w ten sposób chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.  W tym roku Viessmann po raz kolejny zagości na terenie wydarzenia, umilając celebrację tego wyjątkowego czasu wszystkim festiwalowiczom.
  

Co dla Was przygotowaliśmy?

„Strefa pełna energii” Viessmann Climate Solutions będzie działać na terenie festiwalu w dniach 31.07-03.08.2024 r., w godzinach od 10:00 do 20:00. Przygotowaliśmy w niej wiele atrakcji, takich jak:

  • Stół pingpongowy - dla fanów dynamicznej rywalizacji. Przyjdź i zmierz się z innymi festiwalowiczami!

  • Rowerowa stacja ładowania komórek - naładuj swój telefon, realizując codzienny trening. To świetna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym!

  • Strefa chillout - odpocznij na naszych wygodnych leżakach i zrelaksuj się w miłej atmosferze.

  • Lotki magnetyczne - sprawdź swoje umiejętności celowania w naszej zabawie z lotkami.

  • Szachy - rozegraj partyjkę szachów w relaksującej atmosferze. Idealne dla miłośników strategicznych gier umysłowych.

  • Stop Smog Car - zobacz specjalny pojazd wyposażony w powietrzną pompę ciepła, nowoczesny kocioł gazowy, panele fotowoltaiczne i oczyszczacz powietrza. Dowiedz się więcej o naszych ekologicznych technologiach.

  • Strefa work-life balance - zainspiruj się i rozwiń swoje umiejętności na naszych warsztatach i zajęciach pokazowych z różnych form gimnastycznych. Strefa czynna codziennie w godzinach 11:00, 14:00 i 16:00.
      

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Nasza "Strefa pełna energii" to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Od relaksu i zabawy po rozwijanie umiejętności i poznawanie ekologicznych rozwiązań. To doskonała okazja, aby naładować się pozytywną energią, odpocząć od festiwalowego zgiełku i dowiedzieć się więcej o inicjatywach Viessmann Climate Solutions.

Dołącz do nas na Pol'and'Rock Festival i ciesz się niesamowitą atmosferą oraz niepowtarzalnymi atrakcjami. Czekamy na Ciebie!