Wydarzenia

Viessmann gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w tym roku Viessmann przyłącza się do tej wspaniałej inicjatywy i wspiera działania Fundacji w zbiórce środków na kolejny szczytny cel.

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał WOŚP. Cel zbiórki to ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!", a mottem akcji jest „Tu wszystko gra!” Viessmann po raz kolejny włącza się w pomoc i przekazuje środki na wsparcie tegorocznego celu, jakim jest wyposażenie oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych w sprzęty do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

32. Finał WOŚP będziemy również wspierać aktywnie na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, gdzie w strefie partnerów w dniach 27-28.01.2024 r. będzie działało specjalne stoisko Viessmann, prowadzone przez sztab naszych oddanych sprawie Pracowników. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy wspólnie z nami chcieliby podzielić się dobrem i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!