Strefa pełna energii!

Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić naszą współpracę z jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce - Pol’and’Rock Festival.

Viessmann, lider w dziedzinie systemów grzewczych, chłodniczych i energetyki odnawialnej, stworzył na festiwalu specjalną "Strefę pełną energii".

Od 2 do 5 sierpnia, serdecznie zapraszamy wszystkich festiwalowiczów do naszej strefy, gdzie będą czekały na Was liczne atrakcje.

Strefa pełnej energii to idealne miejsce do odpoczynku, ale także miejsce, gdzie można naładować telefony.

Dodatkowo mamy również dla Was ciekawe atrakcje dając możliwość spróbowania swoich sił w niecodziennych konkurencjach.

Czekamy na Was w naszej Strefie od 2 do 5 sierpnia na Pol’and’Rock Festival.

 

Gdzie nas znajdziecie?

Dołączcie do nas, naładujcie swoje baterie i doświadczcie mocy dobrej energii!


O festiwalu:

Pol'and'Rock Festival to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce. Przez 16 lat odbywał się w Kostrzynie nad Odrą, w tym czasie gościlił artystów z Polski i zza granicy na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i Nocnej Scenie ASP.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno (już po raz drugi w tej lokalizacji). Festiwalowe pole dostępne będzie od wtorku, 1 sierpnia. Koncerty na dwóch scenach (Małej i Dużej) odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia - łącznie zagra 43 wykonawców, a pierwsze aktywności, m.in. występ kabaretu Paranienormalni, rozpoczną się już 2 sierpnia.


Wiecej informacji na stronie: https://polandrockfestival.pl