Zapewnienie ciągłości pracy firmy i dostaw w kontekście obaw związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19

Drodzy Klienci i Partnerzy!

Jesteśmy świadomi faktu, że w kontekście obaw związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19 zapewnienie ciągłości działania oraz utrzymanie bezpieczeństwa publicznego zajmują czołowe miejsce na liście priorytetów każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.

Dla nas oznacza to często przejście na system pracy zdalnej, dzięki któremu nasz dobrze zorganizowany (a przede wszystkim – zdrowy!) zespół może nadal służyć Państwu wiedzą i doświadczeniem oraz obsługiwać Państwa zamówienia.

Pragniemy poinformować, że dysponujemy planem ciągłości działania na wypadek konieczności całkowitego zamknięcia naszych biur, tymczasem dostosowaliśmy naszą działalność operacyjną do nieustannie zmieniającej się sytuacji, wdrażając następujące działania:

  • Nasi pracownicy są wyposażeni w narzędzia i uprawnienia dostępu niezbędne do pracy zdalnej (w zakresie, w jakim okaże się ona niezbędna) w sposób bezpieczny oraz zgodny z procedurami i instrukcjami ISO. Nawet w przypadku fizycznej nieobecności w biurach, jesteśmy nadal w stanie zapewnić obsługę Państwa zamówień.
  • Nasze biura nadal działają w normalnych godzinach pracy. Tak jak dotychczas, jesteśmy zatem w stanie reagować na Państwa potrzeby. Możecie Państwo kontaktować się z nami drogą e-mailową i telefoniczną oraz za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość.
  • W celu ograniczenia ryzyka dla zdrowia publicznego zawiesiliśmy szkolenia stacjonarne i zachęcamy do korzystania z oferty szkoleń online oraz webinarów.
  • Nadal świadczymy usługi serwisowe, zapewniając pomoc serwisową użytkownikom urządzeń Viessmann. Nasi serwisanci zostali wyposażeni w niezbędne środki, by podczas realizacji wizyt serwisowych stosować zasady antyseptyki i aseptyki.
  • Nadal świadczymy usługi logistyczne, zapewniając ciągłość dostaw urządzeń Viessmann oraz części zamiennych Partnerom i użytkownikom. Nasz magazyn został wyposażony w niezbędne środki, by podczas realizacji dostaw stosować zasady antyseptyki i aseptyki.

Choć nie mamy niestety bezpośredniego wpływu na sytuację ogólną, pragnę zapewnić, że nieprzerwana obsługa naszych Klientów jest i pozostanie naszym priorytetem.

Doceniamy fakt, że mamy możliwość dostosować się do sytuacji i w dużej mierze przejść na tryb pracy zdalnej. Zdajemy sobie jednak także sprawę, że nie jest to możliwość dostępna w każdej sytuacji. W nadziei na szybkie wygaśnięcie pandemii, pozostajemy niezmiennie do Państwa dyspozycji.

Z pozdrowieniami

Sebastian Walerysiak
Prezes Zarządu
Viessmann Sp. z o.o.