Grzejniki Vitoset

Kompletny system Viessmann oferuje nowoczesne i efektywne źródła ciepła - kotły grzewcze lub pompy ciepła - oraz całą współpracującą z nim instalację grzewczą wraz ze znajdującymi się na końcu drogi przesyłu ciepła – ogrzewaniem podłogowym lub grzejnikami.

Uniwersalne grzejniki firmy Viessmann przeznaczone są do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia i dostępne w wersji łazienkowej. Cechuje je wysoka trwałość i atrakcyjne wzornictwo, które pozwala łatwo wkomponować grzejniki m.in. we wnętrza pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych czy użyteczności publicznej.

Grzejniki Vitoset zapewniają efektywne oddawanie ciepła. Ich konstrukcja wpływa korzystanie również na sprawność całego systemu grzewczego. Grzejniki Viessmann oferowane są w kilkunastu rozmiarach umożliwiając dopasowanie ich do wielkości zabudowy oraz parametrów zasilania wody grzewczej - z kotła grzewczego lub pompy ciepła.

Grzejniki płytowe Viessmann

Grzejniki płytowe – uniwersalne rozwiązanie i ponadczasowe wzornictwo

Stalowe grzejniki płytowe oferowane przez firmę Viessmann są idealnym uzupełnieniem każdego systemu grzewczego, niezależnie od tego czy źródłem ciepła jest kocioł kondensacyjny, pompa ciepła, kocioł niskotemperaturowy czy sieć ciepłownicza. Dzięki przemyślanej konstrukcji sprawdzą się zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach. Szeroki asortyment, możliwość estetycznego podłączenia dolnego lub bocznego do instalacji grzewczej i duża wydajność cieplna przy umiarkowanej cenie czynią je uniwersalnym rozwiązaniem dla ogrzewania pomieszczeń we wszystkich typach budynków.

Grzejniki płytowe Viessmann dostępne są w neutralnym kolorze śnieżnej bieli RAL 9016, który harmonizuje z każdym otoczeniem. Ich wysoką jakość zapewnia m.in. estetyczna i trwała powłoka lakiernicza. Grzejniki płytowe Vitoset są też łatwe do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne dla alergików.

Grzejniki łazienkowe – funkcjonalność i elegancja

Łazienka już od dawna nie jest traktowana tylko jako pomieszczenie użytkowe, a jej indywidualny wystrój stał się ważną częścią aranżacji wnętrz w budynku. Grzejnik łazienkowy jest nieodzownym elementem tego wystroju.

Grzejniki łazienkowe Viessmann o konstrukcji drabinkowej nie tylko zapewniają przyjemne ciepło, i pełnią funkcję suszarki do ręczników, ale również stanowią miły dla oka element wyposażenia wnętrz. Ich prosta konstrukcja ze smukłymi elementami rurowymi nadaje im elegancki i lekki wygląd harmonizujący z wnętrzami łazienek utrzymanych w różnych stylach.

Grzejnik w nowej roli

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie grzejnika łazienkowego jako ażurowej ścianki działowej. Daje to nowe możliwości aranżacji wnętrza łazienki, garderoby czy przedpokoju. Zarówno nowoczesny grzejnik drabinkowy Premium z płaskim frontem, jak i łukowy grzejnik Komfort mogą być zabudowane w ten sposób za pomocą specjalnego zestawu montażowego.

Ciepło przez cały rok

Drabinkowe grzejniki łazienkowe Viessmann niezależnie od podłączenia do instalacji grzewczej mogą być wyposażone w grzałkę elektryczną. Takie rozwiązanie przydaje się np. w miesiącach letnich, kiedy ogrzewanie jest wyłączone, a zdarzają się chłodne, deszczowe dni.

Grzejniki łazienkowe Viessmann